Konference

Akce 

Název akce:
Přeshraniční spolupráce a obchod
Datum konání:
16.05.2013 - 16.05.2013 09.00 h - 16.00 h
Kategorie:
Konference

Popis

Hlavním řečníkem konference Přeshraniční spolupráce a mezinárodní obchod, která je pořádaná v rámci projektu „Přeshraniční spolupráce v pohybu služeb a podnikání“ bude Vladimír Dlouhý
Prezidentský kandidát, bývalý ministr průmyslu a obchodu, ale hlavně respektovaný ekonom Ing. Vladimír Dlouhý, Csc ( v současnosti člen NERV) bude největším lákadlem konference Přeshraniční spolupráce v pohybu služeb a mezinárodní obchod, která se uskuteční 16.5.2013 v prostorách SVŠE Znojmo.

Hlavním pořadatelem je Okresní hospodářská komora Znojmo ve spolupráci se SVŠE a Městem Znojmem.
Konference bude rozdělena do dvou bloků, první dopolední bude určen pro znojemské firmy a podnikatele, jež mají zájem obchodovat se zahraničím. Hlavním řečníkem bude Vladimír Dlouhý, který nás seznámí s možnými variantami vývoje globální ekonomiky a zahraničního obchodu. Následovat ho budou další neméně atraktivní hosté. Organizátoři jednají s institucemi jako je Czech Trade a Brněnské veletrhy a výstavy.

Druhý blok konference bude zaměřen na spolupráci s Rakouskem na místní úrovni a bude určen hlavně široké veřejnosti.  O své zkušenosti se podělí představitelé významných rakouských firem působících ve Znojmě a zástupci české a rakouské hospodářské komory.

PDF pozvánka

Pro prihlášení na tuto akci musíte být zaregistrován(a).Registrujte se zde.

Partneři

HKCRCZ        logoZnojmo        EU ERDF CZ

neu LogoBasis AT-CZ 4C 2  logo jmk 2019 male